سوالات متداول

پرسش‌های متداول کاربران و راه حل آن

اگر تازه وارد بازی شده اید و هنوز با دستورات و نحوه بازی کردن آشنا نیستید ابتدا می‌توانید از قسمت راهنمای مندرج شده در منوی سایت آموزش‌های لازم را بگذرانید.

همچنین اگر سوالی دارید که در راهنمای موجود در سایت نتوانستید آن را بیابید می‌توانید از طریق فرم روبرو سوال خود را مطرح کنید یا با مراجعه به بازی و باز کردن قسمت کنسول که با کلید “~” قابل دسترسی می‌باشد، دستور helpme را وارد نموده تا کارشناسان و پشتیبان‌های ما در بازی به سوالات شما پاسخ بدهند.

برای نصب و راه اندازی بازی در سیستم‌های شخصی خود می‌توانید از منوی سایت قسمت راهنما صفحه مربوط به نصب و راه اندازی بازی را باز نموده و آموزش‌های ارائه شده را مشاهده نمایید.

تمامی کارهای مورد نیاز از صفر تا صد برای راه اندازی بازی هم به صورت متنی و هم به صورت فیلم آموزشی در اختیارتان قرار داده شده است تا بدون هیچ دردسری بتوانید به راحتی بازی را نصب و اجرا نمایید.

برای افزایش سکه و پول بازی خود چندین راه در نظر گرفته شده است تا پلیرها بتوانند به راحتی بازی خود را ارتقاع دهند.

بعد از وارد شدن به بازی شغل‌های متنوعی در نظر گرفته شده است که با کار کردن در هرکدام می‌توانید درآمد زایی کنید، همینطور با بالاتر رفتن لول خود می‌توانید در فکشن‌های دولتی، مافیا و… عضو شده و از آنجا حقوق دریافت نمایید.

همینطور هر 4 ساعت یکباری که در بازی آنلاین هستید می‌توانید با مراجعه به محل هدیه‌های سرور، یک باکس با محتویات رندوم دریافت نمایید.

اگر می‌خواهید در بازی به سرعت رشد نمایید و پول و امکانات خود را افزایش دهید می‌توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه مندرج شده در منوی سایت سرویس و محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و با خریداری آن امکانات خود را در بازی افزایش دهید.

در صورتی که هرگونه مشکلی در زمان لاگین کردن به بازی داشتید از جمله فراموشی نام کاربری، فراموشی رمز عبور و یا مواجه شدن با خطا در زمان ورود به بازی از جمله خطاهای عدم سازگاری سریال دستگاه با اکانت می‌توانید فرم‌های مربوطه را از قسمت امکانات سایت باز کرده و تکمیل نمایید یا اینکه از طریق فرم تماس روبرو با ارسال کامل تمام مشخصات خود در بازی درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیگیری‌های لازم را به عمل بیاورند.

فرم تماس

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید